Event Leaders Listing


9-12 Team Roping
Place Member Name City Points
1. MICHAEL CALMELAT TUCSON 109.00
2. KETCH KELTON MAYER 82.00
3. DENTON DUNNING SURPRISE 70.00
4. DAMIAN PADILLA RIO RICO 49.00
5. BAILEY GIRVIN FLAGSTAFF 36.00
6. KADEN LINCOLN PEARCE 33.00
7. NOLAN ANDERSEN CASA GRANDE 24.00
8. CHAD ODOM BUCKEYE 22.00
9. CADEN HOOPER BENSON 21.00
10. MAVERIK FRANKS SAN TAN 17.00
11. DALLAS JO KEENAN MARICOPA 16.00
12. LILY DEWITT CAMP VERDE 15.00
13. KYLYNN BRYSON COTTONWOOD 14.00
14. PARIS FLORES SURPRISE 12.00
15. LEIGEON PERKINS CASA GRANDE 11.00
16. DILLON CONNELLY PHOENIX 10.00
17. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY 10.00
18. DAISY HOWELL PARKS 9.00
19. CASH COX SAN TAN VALLEY 7.00
20. SEAN BASTIN SAN TAN VALLEY 6.00
21. CARSON CLARK SAN TAN VALLEY 4.00
22. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK 4.00
23. BRODY FREEMAN WICKENBURG 1.00
24. AUBREY REIDHEAD CHANDLER 1.00
9-12 Ribbon Roping
Place Member Name City Points
1. KETCH KELTON MAYER 107.00
2. DAMIAN PADILLA RIO RICO 79.00
3. NOLAN ANDERSEN CASA GRANDE 74.00
4. DILLON CONNELLY PHOENIX 57.00
5. MICHAEL CALMELAT TUCSON 48.00
6. KADEN LINCOLN PEARCE 45.00
7. DENTON DUNNING SURPRISE 33.00
8. CADEN HOOPER BENSON 30.00
9. MAVERIK FRANKS SAN TAN 24.00
10. SEAN BASTIN SAN TAN VALLEY 21.00
11. BRODY FREEMAN WICKENBURG 18.00
12. CHAD ODOM BUCKEYE 16.00
13. CARSON CLARK SAN TAN VALLEY 11.00
14. LEIGEON PERKINS CASA GRANDE 3.00
9-12 Pole Bending
Place Member Name City Points
1. WILLOW ROOT QUEEN CREEK 112.00
2. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG 72.00
3. BAILEY GIRVIN FLAGSTAFF 71.00
4. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK 67.00
5. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY 58.00
6. NITA BENNETT CASA GRANDE 49.00
7. AUBREY REIDHEAD CHANDLER 38.00
8. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PK 34.00
9. DALLAS JO KEENAN MARICOPA 27.00
10. LILY DEWITT CAMP VERDE 23.00
11. LACEY BENGE CASA GRANDE 17.00
12. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG 14.00
13. BREELYN MCGUIRE LITCHFIELD 14.00
14. DAISY HOWELL PARKS 14.00
15. BRETT WOOLSEY 9.00
16. MCKYNNA MOTES DOUGLAS 8.00
17. RANNYN SHUMAN STANFIELD 7.00
18. RIATA BOYLE CASA GRANDE 7.00
19. STOLEI PERKINS CASA GRANDE 6.00
20. ISABELLA PADILLA RIO RICO 3.00
9-12 Goat Tying
Place Member Name City Points
1. DALLAS JO KEENAN MARICOPA 106.00
2. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG 71.00
3. BAILEY GIRVIN FLAGSTAFF 63.00
4. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK 61.00
5. AUBREY REIDHEAD CHANDLER 56.00
6. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY 46.00
7. DAISY HOWELL PARKS 44.00
8. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG 34.00
9. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PK 28.00
10. WILLOW ROOT QUEEN CREEK 25.00
11. NITA BENNETT CASA GRANDE 25.00
12. MEGAN SPRADLIN CAVE CREEK 23.00
13. BREELYN MCGUIRE LITCHFIELD 22.00
14. ASHLEE ALLEN QUEEN CREEK 19.00
15. MCKYNNA MOTES DOUGLAS 16.00
16. RANNYN SHUMAN STANFIELD 10.00
17. CLAY JEAN BRYSON COTTONWOOD 4.00
18. BRETT WOOLSEY 2.00
19. KYLYNN BRYSON COTTONWOOD 2.00
20. LACEY BENGE CASA GRANDE 2.00
21. PARIS FLORES SURPRISE 1.00
9-12 Calf Touch
Place Member Name City Points
1. KETCH KELTON MAYER 108.00
2. DAMIAN PADILLA RIO RICO 74.50
3. DENTON DUNNING SURPRISE 65.00
4. DILLON CONNELLY PHOENIX 56.00
5. MICHAEL CALMELAT TUCSON 41.00
6. NOLAN ANDERSEN CASA GRANDE 40.50
7. CADEN HOOPER BENSON 31.00
8. SEAN BASTIN SAN TAN VALLEY 27.00
9. KADEN LINCOLN PEARCE 19.00
10. CARSON CLARK SAN TAN VALLEY 15.00
11. MAVERIK FRANKS SAN TAN 13.00
12. BRODY FREEMAN WICKENBURG 12.00
13. CHAD ODOM BUCKEYE 8.00
9-12 Bull Riding
Place Member Name City Points
1. DENTON DUNNING SURPRISE 46.00
2. DYLAN BONNEY PINETOP 19.00
3. SEAN BASTIN SAN TAN VALLEY 10.00
9-12 Breakaway
Place Member Name City Points
1. BAILEY GIRVIN FLAGSTAFF 87.00
2. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY 59.00
3. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG 58.00
4. DALLAS JO KEENAN MARICOPA 47.00
5. BRETT WOOLSEY 35.00
6. ASHLEE ALLEN QUEEN CREEK 31.00
7. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG 29.00
8. AUBREY REIDHEAD CHANDLER 28.00
9. DAISY HOWELL PARKS 24.00
10. MCKYNNA MOTES DOUGLAS 21.00
11. NITA BENNETT CASA GRANDE 18.00
12. LILY DEWITT CAMP VERDE 17.00
13. KYLYNN BRYSON COTTONWOOD 11.00
14. WILLOW ROOT QUEEN CREEK 9.00
15. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK 8.00
16. PARIS FLORES SURPRISE 7.00
17. MEGAN SPRADLIN CAVE CREEK 6.00
9-12 Boys Goat Tying
Place Member Name City Points
1. CADEN HOOPER BENSON 102.00
2. DENTON DUNNING SURPRISE 97.00
3. KETCH KELTON MAYER 86.00
4. MAVERIK FRANKS SAN TAN 85.00
5. DAMIAN PADILLA RIO RICO 70.00
6. CARSON CLARK SAN TAN VALLEY 47.00
7. KADEN LINCOLN PEARCE 41.00
8. CHAD ODOM BUCKEYE 35.00
9. MICHAEL CALMELAT TUCSON 33.00
10. NOLAN ANDERSEN CASA GRANDE 26.00
11. TANNER ERVIN CONGRESS 7.00
12. JHETT YOUNG 1.00
9-12 Boys Breakaway
Place Member Name City Points
1. DENTON DUNNING SURPRISE 84.00
2. KETCH KELTON MAYER 82.00
3. DILLON CONNELLY PHOENIX 62.00
4. DAMIAN PADILLA RIO RICO 59.00
5. MICHAEL CALMELAT TUCSON 58.00
6. NOLAN ANDERSEN CASA GRANDE 52.00
7. MAVERIK FRANKS SAN TAN 40.00
8. CADEN HOOPER BENSON 32.00
9. SEAN BASTIN SAN TAN VALLEY 15.00
10. KADEN LINCOLN PEARCE 12.00
11. CARSON CLARK SAN TAN VALLEY 7.00
12. BRODY FREEMAN WICKENBURG 6.00
13. CHAD ODOM BUCKEYE 4.00
14. LEIGEON PERKINS CASA GRANDE 1.00
9-12 Barrel Racing
Place Member Name City Points
1. DALLAS JO KEENAN MARICOPA 97.50
2. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG 85.00
3. AUBREY REIDHEAD CHANDLER 67.50
4. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG 57.50
5. WILLOW ROOT QUEEN CREEK 51.00
6. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PK 47.00
7. MEGAN SPRADLIN CAVE CREEK 42.00
8. BRETT WOOLSEY 34.50
9. KYLYNN BRYSON COTTONWOOD 30.00
10. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY 30.00
11. NITA BENNETT CASA GRANDE 19.00
12. BAILEY GIRVIN FLAGSTAFF 14.50
13. DAISY HOWELL PARKS 15.00
14. BREELYN MCGUIRE LITCHFIELD 14.00
15. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK 14.00
16. STOLEI PERKINS CASA GRANDE 8.00
17. MCKYNNA MOTES DOUGLAS 6.00
18. RANNYN SHUMAN STANFIELD 4.00
19. RIATA BOYLE CASA GRANDE 2.00
20. ASHLEE ALLEN QUEEN CREEK 2.00
4-8 Team Roping
Place Member Name City Points
1. KREED KASUN PRESCOTT 68.00
2. BUCK BENNETT CASA GRANDE 19.00
3. KASH JEPSON LAS VEGAS 10.00
4. BARRETT WILLIAMSON CORNVILLE 10.00
5. FAITH CAMPA GOLDEN VALLEY 10.00
6. BEN GOULD WILLIAMS 9.00
7. RYLEE SHUMAN STANFIELD 8.00
4-8 Pole Bending
Place Member Name City Points
1. ADDY ODOM BUCKEYE 86.00
2. RYLEE SHUMAN STANFIELD 81.00
3. FAITH CAMPA GOLDEN VALLEY 68.00
4. BUCK BENNETT CASA GRANDE 63.00
5. WILLOW CARUSO FLORENCE 53.00
6. BARRETT WILLIAMSON CORNVILLE 51.00
7. LANDON HOOPER BENSON 49.00
8. ELLIE ESCAPULE SAN TAN VALLEY 47.00
9. MAGGIE MAY MOTES DOUGLAS 35.00
10. KASH JEPSON LAS VEGAS 25.00
11. STONEY BAUER PRESCOTT 24.00
12. BEN GOULD WILLIAMS 20.00
13. KREED KASUN PRESCOTT 17.00
14. COOPER YOUNG 9.00
15. PAISLEY DEWITT CAMP VERDE 1.00
4-8 Goat Tying
Place Member Name City Points
1. BUCK BENNETT CASA GRANDE 113.00
2. RYLEE SHUMAN STANFIELD 101.00
3. KREED KASUN PRESCOTT 84.00
4. FAITH CAMPA GOLDEN VALLEY 78.00
5. BEN GOULD WILLIAMS 64.00
6. LANDON HOOPER BENSON 49.00
7. ADDY ODOM BUCKEYE 28.00
8. KASH JEPSON LAS VEGAS 26.00
9. ELLIE ESCAPULE SAN TAN VALLEY 23.00
10. WILLOW CARUSO FLORENCE 22.00
11. BARRETT WILLIAMSON CORNVILLE 14.00
12. COOPER YOUNG 12.00
13. STONEY BAUER PRESCOTT 9.00
14. CALLIE JOE WIMBERLY WICKENBURG 3.00
4-8 Calf Riding
Place Member Name City Points
1. ISAAC ESCOBEDO MESA 62.50
2. BEN GOULD WILLIAMS 41.50
3. BUCK BENNETT CASA GRANDE 39.50
4. KREED KASUN PRESCOTT 39.00
5. ANGEL BEAR OSEGUEDA TUCSON 19.00
6. BRYCE YAZZIE KAYENTE 4.00
4-8 Barrel Racing
Place Member Name City Points
1. BUCK BENNETT CASA GRANDE 117.00
2. BEN GOULD WILLIAMS 89.00
3. RYLEE SHUMAN STANFIELD 69.00
4. FAITH CAMPA GOLDEN VALLEY 61.00
5. KREED KASUN PRESCOTT 58.00
6. WILLOW CARUSO FLORENCE 45.00
7. STONEY BAUER PRESCOTT 44.00
8. BARRETT WILLIAMSON CORNVILLE 37.00
9. ADDY ODOM BUCKEYE 32.00
10. ELLIE ESCAPULE SAN TAN VALLEY 23.00
11. LANDON HOOPER BENSON 15.00
12. KASH JEPSON LAS VEGAS 13.00
13. PAISLEY DEWITT CAMP VERDE 13.00
14. MAGGIE MAY MOTES DOUGLAS 11.00
15. AUDREY SOLOMONSON QUEEN CREEK 2.00
16-18 Team Roping
Place Member Name City Points
1. RUBE ANTHONY WOOLSEY CASA GRANDE 96.00
2. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY 57.00
3. CHASE GRANILLO FLORENCE 55.00
4. CACHE KERBY QUEEN CREEK 52.00
5. ROCKWELL KEPLER SURPRISE 51.00
6. BAILI CARTER NEW RIVER 39.00
7. RYLEE JO POWELL MAYER 29.00
8. HALLE HOUSEHOLDER CASA GRANDE 29.00
9. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK 19.00
10. SAMI WENGERT CASA GRANDE 16.00
11. KALEB HEIMBURG SAN TAN VALLEY 12.00
12. MCKINZEE PENNELL QUEEN CREEK 11.00
13. PAUL CARRALES SSAN TAN VALLEY 10.00
14. TR FROST LAKESIDE 10.00
15. PAUL LARSON CASA GRANDE 7.00
16. MACI ODOM BUCKEYE 5.00
16-18 Ribbon Roping
Place Member Name City Points
1. CHASE GRANILLO FLORENCE 86.00
2. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY 75.00
3. CACHE KERBY QUEEN CREEK 56.00
4. KALEB HEIMBURG SAN TAN VALLEY 24.00
5. PAUL CARRALES SSAN TAN VALLEY 15.00
16-18 Pole Bending
Place Member Name City Points
1. ELINA LANDEROS CONGRESS 82.00
2. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE 81.00
3. MCKINZEE PENNELL QUEEN CREEK 69.00
4. KIERSTEN PETTUS GILBERT 44.00
5. HALLE HOUSEHOLDER CASA GRANDE 43.00
6. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK 39.00
7. SAMI WENGERT CASA GRANDE 36.00
8. TALA SHEETS GILBERT 36.00
9. VICTORIA WILSON QUEEN CREEK 32.00
10. SHELBY JACKSON GILBERT 29.00
11. TAYLOR JOHNSON PHOENIX 26.00
12. CLARISSA ETCHART ELGIN 24.00
13. JONALYN COMPTON FLORENCE 22.00
14. BAILI CARTER NEW RIVER 17.00
15. TAYLOR MCKINNEY SAN TAN VALLEY 11.00
16. SARAH SERRANO-SMITH COOLIDGE 7.00
17. RYLEE JO POWELL MAYER 7.00
18. DANIELLE RANDAZZO WICKENBURG 4.00
19. EHRIN KEIM WITTMAN 4.00
20. ASHALEY MEJIA FLAGSTAFF 3.00
16-18 Goat Tying
Place Member Name City Points
1. DAKOTA KEENAN MARICOPA 92.00
2. ROCKY RODRIGUEZ CHINO VALLEY 86.00
3. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE 76.00
4. SAMI WENGERT CASA GRANDE 72.50
5. BAILI CARTER NEW RIVER 69.50
6. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK 60.00
7. TAYLOR ALLEN QUEEN CREEK 45.00
8. MCKINZEE PENNELL QUEEN CREEK 42.00
9. TAYLOR MCKINNEY SAN TAN VALLEY 20.00
10. TR FROST LAKESIDE 20.00
11. CLARISSA ETCHART ELGIN 15.00
12. HALLE HOUSEHOLDER CASA GRANDE 15.00
13. KENDYLL TUCKER CHINO VALLEY 10.00
14. TAYLOR JOHNSON PHOENIX 7.00
15. ASHALEY MEJIA FLAGSTAFF 7.00
16-18 Chute Dogging
Place Member Name City Points
1. CUTTER BOYLE CASA GRANDE 98.00
2. PAUL CARRALES SSAN TAN VALLEY 67.00
3. RUBE ANTHONY WOOLSEY CASA GRANDE 62.00
4. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY 46.00
5. CACHE KERBY QUEEN CREEK 42.00
16-18 Calf Roping
Place Member Name City Points
1. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY 113.00
2. CHASE GRANILLO FLORENCE 76.00
3. CACHE KERBY QUEEN CREEK 53.00
4. PAUL CARRALES SSAN TAN VALLEY 49.00
5. KALEB HEIMBURG SAN TAN VALLEY 37.00
16-18 Bull Riding
Place Member Name City Points
1. PAUL CARRALES SSAN TAN VALLEY 25.50
2. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY 21.00
16-18 Breakaway Roping
Place Member Name City Points
1. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE 80.00
2. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK 69.00
3. HALLE HOUSEHOLDER CASA GRANDE 65.00
4. SAMI WENGERT CASA GRANDE 59.00
5. RYLEE JO POWELL MAYER 39.00
6. MCKINZEE PENNELL QUEEN CREEK 34.00
7. BAILI CARTER NEW RIVER 29.00
8. MACI ODOM BUCKEYE 28.00
9. TAYLOR ALLEN QUEEN CREEK 21.00
10. VICTORIA WILSON QUEEN CREEK 19.00
11. TAYLOR MCKINNEY SAN TAN VALLEY 11.00
12. TR FROST LAKESIDE 5.00
16-18 Barrel Racing
Place Member Name City Points
1. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK 95.00
2. ELINA LANDEROS CONGRESS 87.50
3. SAMI WENGERT CASA GRANDE 72.50
4. BAILI CARTER NEW RIVER 63.50
5. MCKINZEE PENNELL QUEEN CREEK 49.00
6. HALLE HOUSEHOLDER CASA GRANDE 43.00
7. VICTORIA WILSON QUEEN CREEK 37.50
8. JONALYN COMPTON FLORENCE 38.00
9. TAYLOR MCKINNEY SAN TAN VALLEY 35.00
10. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE 25.00
11. RYLEE JO POWELL MAYER 24.00
12. DANIELLE RANDAZZO WICKENBURG 20.00
13. KIERSTEN PETTUS GILBERT 13.00
14. SHELBY JACKSON GILBERT 9.00
15. SARAH SERRANO-SMITH COOLIDGE 4.00
16. KENDYLL TUCKER CHINO VALLEY 4.00
17. CLARISSA ETCHART ELGIN 4.00
18. EHRIN KEIM WITTMAN 2.00
19. ASHALEY MEJIA FLAGSTAFF 2.00
20. TALA SHEETS GILBERT 1.00
13-15 Team Roping
Place Member Name City Points
1. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK 71.00
2. NOLAN WOOLSEY CASA GRANDE 41.00
3. KENZIE KELTON MAYER 40.00
4. ANGELINA CALMELAT TUCSON 38.00
5. EVERETT REEVES DOUGLAS 37.00
6. QUINCY REEVES DOUGLAS 37.00
7. DALLEY PHILLIPS WINKELMAN 32.00
8. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE 28.00
9. SHEYENNE LINCOLN PEARCE 25.00
10. JACE THORSTENSON SURPRISE 24.00
11. CONOR CURBELLO QUEEN CREEK 24.00
12. DENTON HALE PAYSON 22.00
13. COOPER COX SAN TAN VALLEY 21.00
14. CANON FREELAND PHOENIX 19.00
15. OLIVIA GOMEZ QUEEN CREEK 18.00
16. SHEA FREELAND PHOENIX 15.00
17. ELISA ROSE FLORENCE 14.00
18. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER 11.00
19. DAVID PETERSON WILLCOX 10.00
20. OLIVIA DAVIS SAN TAN VALLEY 10.00
21. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY 8.00
22. TAYLOR GIRVIN FLAGSTAFF 6.00
23. SYDNEY PHILLIPS SAN TAN VALLEY 4.00
24. CLAY FREEMAN WICKENBURG 4.00
25. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY 4.00
26. COLTON GUIN CASA GRANDE 2.00
13-15 Ribbon Roping
Place Member Name City Points
1. QUINCY REEVES DOUGLAS 97.00
2. JACE THORSTENSON SURPRISE 79.00
3. COLTON GUIN CASA GRANDE 71.00
4. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK 62.00
5. CLAY FREEMAN WICKENBURG 58.00
6. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE 54.00
7. EVERETT REEVES DOUGLAS 42.00
8. DENTON HALE PAYSON 32.00
9. CANON FREELAND PHOENIX 30.00
10. ZANE COMPTON FLORENCE 23.00
11. CONOR CURBELLO QUEEN CREEK 22.00
12. DALLEY PHILLIPS WINKELMAN 16.00
13. SHEA FREELAND PHOENIX 15.00
14. DAVID PETERSON WILLCOX 9.00
15. DILLON CONNELLY PHOENIX 5.00
13-15 Pole Bending
Place Member Name City Points
1. TAYLOR GIRVIN FLAGSTAFF 89.00
2. ELISA ROSE FLORENCE 83.00
3. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER 62.00
4. RAIMEY HORMANN SAN TAN VALLEY 53.00
5. BAYLEE MOTES DOUGLAS 43.00
6. SHEYENNE LINCOLN PEARCE 42.00
7. OLIVIA GOMEZ QUEEN CREEK 35.00
8. MACKENZIE BASTIN SAN TAN VALLEY 32.00
9. KENZIE KELTON MAYER 30.00
10. ALEXANDRA PERNA PHOENIX 29.00
11. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY 27.50
12. OLIVIA DAVIS SAN TAN VALLEY 23.00
13. STEPHANIE CARR GILBERT 16.00
14. TAYLER KENT CASA GRANDE 16.00
15. KAYLEE COLLIER CHINO VALLEY 15.00
16. MAYA MENDENHALL QUEEN CREEK 14.00
17. KINLEY KNIGHT QUEEN CREEK 11.00
18. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY 10.00
19. CARLY LONGO DESERT HILLS 7.50
20. TARAH REED WITTMAN 7.00
21. JUSTINE CRONE HUACHUCA CITY 4.00
22. LILY HOUSEHOLDER CASA GRANDE 4.00
23. KYLEIGH DEWITT CAMP VERDE 3.00
24. ANSLEY BRITO TUCSON 1.00
13-15 Goat Tying
Place Member Name City Points
1. KENZIE KELTON MAYER 93.00
2. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER 79.00
3. RUDY RODRIGUEZ CHINO VALLEY 78.00
4. ELISA ROSE FLORENCE 63.00
5. OLIVIA GOMEZ QUEEN CREEK 54.50
6. RAIMEY HORMANN SAN TAN VALLEY 39.00
7. LILY HOUSEHOLDER CASA GRANDE 38.00
8. BAYLEE MOTES DOUGLAS 33.00
9. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY 32.00
10. TARAH REED WITTMAN 29.00
11. OLIVIA DAVIS SAN TAN VALLEY 23.50
12. TAYLOR GIRVIN FLAGSTAFF 20.50
13. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY 15.00
14. ARLEY TUCKER CHINO VALLEY 8.00
15. TAYLER KENT CASA GRANDE 8.00
16. MAYA MENDENHALL QUEEN CREEK 6.00
17. KAYLEE COLLIER CHINO VALLEY 6.00
18. ABIGAIL POLACEK CHINO VALLEY 4.50
19. SHEYENNE LINCOLN PEARCE 5.00
13-15 Chute Dogging
Place Member Name City Points
1. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE 76.00
2. COLTON GUIN CASA GRANDE 61.00
3. QUINCY REEVES DOUGLAS 47.00
4. EVERETT REEVES DOUGLAS 39.00
5. CLAY FREEMAN WICKENBURG 13.00
6. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK 13.00
7. DAVID PETERSON WILLCOX 8.00
13-15 Calf Roping
Place Member Name City Points
1. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE 90.50
2. EVERETT REEVES DOUGLAS 85.00
3. QUINCY REEVES DOUGLAS 79.00
4. COLTON GUIN CASA GRANDE 63.00
5. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK 57.00
6. JACE THORSTENSON SURPRISE 56.00
7. CLAY FREEMAN WICKENBURG 39.00
8. CANON FREELAND PHOENIX 25.00
9. CONOR CURBELLO QUEEN CREEK 22.00
10. ZANE COMPTON FLORENCE 14.50
11. DAVID PETERSON WILLCOX 9.00
12. DENTON HALE PAYSON 7.00
13. DILLON CONNELLY PHOENIX 4.00
14. SHEA FREELAND PHOENIX 4.00
15. CORBIN MAGLEY SURPRISE 2.00
13-15 Breakaway Roping
Place Member Name City Points
1. KENZIE KELTON MAYER 86.00
2. LILY HOUSEHOLDER CASA GRANDE 68.00
3. ELISA ROSE FLORENCE 60.00
4. SHEYENNE LINCOLN PEARCE 56.00
5. RAIMEY HORMANN SAN TAN VALLEY 54.00
6. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER 36.00
7. TAYLOR GIRVIN FLAGSTAFF 31.00
8. OLIVIA GOMEZ QUEEN CREEK 25.00
9. TAYLER KENT CASA GRANDE 23.00
10. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY 22.00
11. KINLEY KNIGHT QUEEN CREEK 16.00
12. TARAH REED WITTMAN 16.00
13. SYDNEY PHILLIPS SAN TAN VALLEY 12.00
14. KYLEIGH DEWITT CAMP VERDE 10.00
15. MACKENZIE BASTIN SAN TAN VALLEY 9.00
16. ANGELINA CALMELAT TUCSON 8.00
17. BAYLEE MOTES DOUGLAS 7.00
18. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY 7.00
19. ABIGAIL POLACEK CHINO VALLEY 4.00
13-15 Barrel Racing
Place Member Name City Points
1. OLIVIA GOMEZ QUEEN CREEK 76.50
2. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER 68.00
3. CARLY LONGO DESERT HILLS 64.50
4. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY 64.00
5. TAYLER KENT CASA GRANDE 63.50
6. OLIVIA DAVIS SAN TAN VALLEY 62.50
7. SHEYENNE LINCOLN PEARCE 58.00
8. MACKENZIE BASTIN SAN TAN VALLEY 53.50
9. ELISA ROSE FLORENCE 42.00
10. SYDNEY PHILLIPS SAN TAN VALLEY 16.00
11. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY 16.00
12. ALEXANDRA PERNA PHOENIX 13.00
13. LILY HOUSEHOLDER CASA GRANDE 11.50
14. KENZIE KELTON MAYER 12.00
15. MAYA MENDENHALL QUEEN CREEK 10.00
16. BAYLEE MOTES DOUGLAS 9.00
17. RAIMEY HORMANN SAN TAN VALLEY 7.50
18. KYLEIGH DEWITT CAMP VERDE 5.50
19. TARAH REED WITTMAN 5.00
20. JUSTINE CRONE HUACHUCA CITY 1.00
21. KINLEY KNIGHT QUEEN CREEK 1.00